Korepetycje online z Tutoringo

​Jesteś nauczycielem języka angielskiego, chemii czy matematyki? Studiujesz biologię, polonistykę albo fizykę? Jesteś native speakerem języka arabskiego? A może jesteś profesjonalnym tutorem pragnącym efektywnie przyczynić się do edukowania dzieci i młodzieży, a nawet studentów? W takim razie koniecznie musisz sprawdzić platformę Tutoringo dla uczniów, rodziców i korepetytorów.

Jesteś nauczycielem języka angielskiego, chemii czy matematyki? Studiujesz biologię, polonistykę albo fizykę? Jesteś native speakerem języka arabskiego? A może jesteś profesjonalnym tutorem pragnącym efektywnie przyczynić się do edukowania dzieci i młodzieży, a nawet studentów? W takim razie koniecznie musisz sprawdzić platformę Tutoringo dla uczniów, rodziców i korepetytorów.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób przenosi swoją pracę i naukę do Internetu. Dlatego Tutoringo jest wyjątkową platformą, która oferuje najwyższej jakości korepetycje online.

Czym jest platforma Tutoringo?

Tutoringo jest platformą darmową, przeznaczoną dla uczniów i nauczycieli udzielających korepetycji, na której możesz znaleźć klientów oraz świadczyć swoje usługi w łatwy i przyjemny sposób. Dzięki niej w łatwy sposób zorganizujesz swoją pracę, a nauczanie w formie zdalnej będzie dużo przyjemniejsze. Możesz też stworzyć swoją własną społeczność, z którą będziesz wymieniać się opiniami i otrzymasz potrzebny feedback.

Jakie możliwości daje platforma Tutoringo?

Dzięki darmowemu kontu na platformie z łatwością możesz wyszukiwać osoby chętne na spotkania z tobą w formie korepetycji z różnych dziedzin. Strona internetowa jest bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze. Używając jej możesz nauczać na dowolnym urządzeniu, komputerze, laptopie, tablecie czy nawet telefonie! Sposób nauczania jest bardzo bezpieczny, a użytkownicy i klienci sprawdzeni oraz zweryfikowani. Dzięki platformie Tutoringo będziesz mógł w pełni skupić się na nauczaniu, a nie na walce ze sprzętem i problemami technicznymi, bo użytkowanie platformy jest niezwykle proste. Strona daje również możliwość używania kalendarza online, dzięki któremu bezproblemowo będziesz mógł umawiać, organizować i zarządzać spotkaniami i korepetycjami oraz w ten sposób kontaktować się ze swoimi uczniami. Platforma jest też idealna do tworzenia gier, krzyżówek, zadań i ćwiczeń online, które Twój uczeń będzie mógł wykonywać w trakcie trwania waszej lekcji. W tym celu Tutoringo oferuje wirtualne tablice i materiały multimedialne. Platforma daje Ci możliwość ustawienia automatycznych powiadomień, co znacznie ułatwia i skraca czas Twojej pracy. Nie musisz już niepotrzebnie wysyłać kilkunastu czy kilkudziesięciu maili dziennie do swoich uczniów. System automatycznych notyfikacji zrobi to za ciebie. Dzięki profilom twoich klientów zawartych ma stronie platformy możesz w łatwy sposób oceniać postępy ucznia, znaleźć podstawowe informacje o studencie oraz wysyłać, jak i otrzymywać feedback o swojej pracy. Informacje zwrotne zdecydowanie rozwiną Cię jako nauczyciela, korepetytora i tutora.

Jakimi jeszcze zaletami charakteryzuje się Tutoringo?

Tutoringo to platforma łącząca pasję i zaangażowanie wielu tutorów, korepetytorów i nauczycieli. Możecie wymieniać między sobą opinie i doświadczenie. Rejestracja jest darmowa, w przejrzysty sposób pozwoli Ci przekazać swoją wiedzę i charakteryzuje się ogromną prostotą. Tworzysz konto, wypełniasz informacje o swoich danych i wykształceniu, tworzysz swoje ogłoszenie, uzupełniasz informacje o swoich stawkach oraz grafiku i już możesz nauczać! Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie matematyki lub bezbłędnie posługujesz się językiem angielskim, bez problemu będziesz w stanie nauczyć tego, co sam umiesz dzięki wielu możliwościom jakie Tutoringo Ci oferuje. Dzięki niemu zwiększysz swoją produktywność, a Twoi studenci na pewno będą zadowoleni i zaczną osiągać lepsze wyniki.

Co więcej, platforma Tutoringo jest również dostępna w języku angielskim, więc jeśli masz znajomego native speakera, który szuka klientów do nauczania swojego języka, śmiało poleć mu Tutoringo!

Nie czekaj, zarejestruj się na platformie Tutoringo i nie przegap nowych możliwości!

Artykuł partnera