Kupić czy wynająć narzędzia – oto jest pytanie

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego może uratować nie tylko prosty remont w domu. Kiedy po prostu zakup dedykowanego narzędzia do wykonywanego zadnia jest nieopłacalne. Często korzystają z ich usług również firmy budowane, które akurat mają awarię sprzętu lub nadmiar zleceń i potrzebują dodatkowego sprzętu.

Wypożyczaj, nie kupuj!

Wypożyczalnia narzędzi eliminuje konieczność kosztowego serwisu oraz w przypadku, większych urządzeń jak np. sprężarki miejsca do ich składowania. Ponadto umożliwia nam otrzymanie konkretnego narzędzia potrzebnego do wykonania zadania. Weźmy na przykład agregat prądotwórczy, zapewne każda firma budowlana go posiada, jednak często okazuje się on za słaby i, tak czy inaczej, trzeba pożyczać większy.

Najważniejszy jest jednak fakt, że w momencie nagłej awarii naszego sprzętu. Możemy kontynuować wykonywanie powierzonego zlecenia i ostatecznie doprowadzić je do końca.

Remont w domu? Zacznij od doboru narzędzi!

Postanowiłeś zaoszczędzić na wynajęciu profesjonalnej ekipy remontowej? Nie ufasz fachowcom i uważasz, że sam zrobisz wszystko lepiej? Znakomicie! Zabierasz się do działań i okazuję się, że brakuje Ci podstawowych narzędzi. Pierwsza myśl to zakup, jednak po chwil namysłu okazuje się to nieopłacane. Z pewnych elektronarzędzi skorzystasz raz i będą kurzyć się w piwnicy. Wpisujesz w przeglądarkę wypożyczalnia elektronarzędzi. Od razu otrzymujesz kilka wyników, wchodzisz na stronę https://www.jpd.com.pl/ i okazuje się, że posiadają wszystko, co niezbędne. Rezerwacja, odbiór i można działać dalej! Remont uratowany!

Stan deweloperski wymaga poprawek!

Kupiłeś wymarzony dom lub mieszkanie. Zdecydowałeś się na stan deweloperski, w końcu nowe jest lepsze… Już podczas oględzin mieszkania okazuje się, że wykonawca, nie zdążył porządnie osuszyć ścian i tynki dalej są mokre. Negocjujesz ze sprzedającym upust, jednak teraz problem spoczywa na twoich barkach. Na szczęście mamy internet, w którym możemy wszystko znaleźć i nie jest inaczej w Twoim przypadku. Okazuje się, że potrzebujesz osuszacza. Na stronie firmy JPD prowadzącej wypożyczalnię sprzętu budowlanego, znajdujesz odpowiednie urządzenie. Szybka konsultacja telefoniczna czy wybór jest słuszny i możesz działać.

Przetestuj, zanim kupisz!

Wypożyczalnia narzędzi ma jeszcze jedną, nieoczywistą zaletę. Dają nam możliwość przetestowania sprzętu. Niezależnie czy planujemy zakup prywatny, czy do prowadzonej firmy. Czasami nie mamy pewności, jakie narzędzie będzie najbardziej uniwersalne i trwałe. Wówczas wypożyczenie elektronarzędzi, nad którymi się zastanawiamy, da nam jednoznaczną odpowiedź. Po pierwsze dowiemy się, czy są wystarczające do powierzonych zadań. Po drugie, jeżeli radzą sobie w wypożyczalni narzędzi, gdzie mają kontakt z różnymi fachowcami, to w jednej ekipie na pewno posłużą znacznie dłużej!

Artykuł partnera